Anasayfa / Trafik İşlemleri / İspark Borç Ödeme

İspark Borç Ödeme

İspark borç sorgulama ve ödeme online ödeme sistemimize eklenmiş durumdadır. İspark şuan için İstanbul’da park sorunana tam olarak el atmış durumda. Artık insanlar istedikleri gibi araçlarını güvenli bir şekilde park edebilmekte. Ancak şuan İstanbul’da ki bir çok büyük caddedeki park yerlerini ispark kontrol etmektedir. İspark ekiplerinin tuttukları bu yerlere araçlarınızı bırakırsanız sonunda sizlere bırakacakları fişi ödemeniz gerekmektedir. Ancak çeşitli sebeblerden dolayı bu ücretleri yatıramayan insanlar artık ispark ödemelerini online olarak gerçekleştirebilmektedir. Araç plaka no ile gerçekleştirebileceğiniz bu işlem sonrasında borcunuzu kredi kartınızla online olarak ödeyebilirsiniz. İspark borç sorgulama yaptıktan sonra açılan pencereyi takip edebilir ve ispark borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle aracınızın plakasından borcunuz silinecektir.

Online olarak sitemizden yaptığınız her işlemde kredi kartınıza puan kazanmaktasınız. Bu puanları daha sonra ki alışverişlerde veya fatura ödemelerinizde kulllanabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Trafik Cezası Nasıl Ödenir?

Trafik cezasının ödenmesi için birtakım yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan en bilindik yöntemlerden birisi şubeye giderek direkt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir